NEWMAN Clinic

Simboliškai pasivadinome Naujo Žmogaus klinika, nes tai dažniausia mūsų pacientų frazė, kurią jie ištaria pradėjus sveiką ir subalansuotą naują gyvenimo etapą. Klinikos komandą vienija bendras tikslas – padėti kiekvienam mūsų pacientui jaustis gerai. Čia pacientai randa ne tik patyrusius savo srities specialistus, bet ir kitokį, holistinį požiūrį į sveiką, gražų kūną ir puikią savijautą. NEWMAN Clinic – tai akredituota asmens sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti licencijuotas bendrosios chirurgijos, nutukimo chirurgijos, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos, endokrinologijos, dietologijos, radiologijos – echoskopijos, bei kitas paslaugas. Dėl aukštos darbo kokybės, holistinio ir individualaus požiūrio į pacientą, kliniką renkasi pacientai iš visos Lietuvos bei kitų pasaulio valstybių. Klinika įsikūrusi S. Žukausko gatvėje, šalia Savanorių prospekto ir turinti strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais.

Kiekvieno paciento istorija – išskirtinė

NEWMAN klinikos komandą vienija bendras tikslas – padėti kiekvienam pacientui jaustis gerai. Atsakingai parinktas gydymas – tiek kūną, tiek mintis keičiančio kelio pradžia. Tikime, kad puikių rezultatų galima pasiekti tik tada, kai viskas pagrįsta abipusiu pasitikėjimu ir sveiku požiūriu. Nesvarbu, ar tai mitybos plano sudarymas, injekcinės procedūros, nutukimo ar plastinė chirurgija, vadovaujamės savita filosofija – subūrėme skirtingų medicinos sričių specialistus, kurie puoselėja bendrą sveiko ir unikaliai gražaus kūno viziją.

NEWMAN klinikoje netikime trumpalaikiais sprendimais, tad dirbame nuosekliai, pagal individualų gydymo planą. Nepriklausomai nuo pasirinktos procedūros, jos pamatas – išsamūs paciento tyrimai ir jų vertinimas, mūsų patyrusių specialistų sukauptos žinios, Jūsų asmeninės patirtys, lūkesčiai ir tikslai.

Holistinis požiūris, įsiklausymas, dėmesys detalėms ir naujausios technologijos leidžia atrasti individualius ir veiksmingiausius sprendimus. Mūsų komanda sudarys tiek Jūsų tikslus, tiek sveikatos būklę atspindintį gydymo planą, taip pat parinks reikalingas ir efektyvias procedūras.

Individualus gydymo planas

NEWMAN klinikos komandos pagrindinė užduotis – sudaryti individualiai pritaikytą, ilgalaikį gydymą bei padėti atrasti efektyviausias procedūras. Mums itin svarbu, kad fiziniai pokyčiai eitų išvien su gera emocine savijauta. Jūsų saugumas, atsakomybė, pagarba ir nuoširdumas – neatsiejamos mūsų kasdienio darbo vertybės. Nuo pat pirmojo kontakto su Jumis mūsų komanda pasiruošusi atsakyti į visus klausimus.

Nusprendėte pradėti savąją kelionę sveikesnio, labiau subalansuoto, kokybiškesnio gyvenimo link? Susisiekite su mumis ir kartu suplanuosime pirmąją individualią konsultaciją su reikiamos srities specialistu. Jos metu susipažinsime su Jūsų istorija, aptarsime reikalingus pirmuosius žingsnius ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.