Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Martynas Norkus

Specializacija
Gydytojo specializacijos sritys – plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija po didelio svorio netekimo, pilvo plastika, krūtų operacijos, kūno kontūravimo operacijos bei estetinės botulino toksino ir hialurono injekcijos.
 
Licencijos
MPL – 08477 plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
 
Kalbos
Lietuvių, anglų, prancūzų, vokiečių, rusų

 

NEWMAN Aesthetic klinikoje gydytojas Martynas Norkus atlieka visas plastines operacijas – nuo akių vokų korekcijos iki kompleksinių pilvo plastikos ar “Mommy Makeover” operacijų. Kad ir kokių pokyčių siekiate savo išvaizdoje, gydytojas pasirūpins, kad jums būtų suteikta visa reikalinga informacija ir būtumėte pasiruošę pokyčiams – tiek išvaizdoje, tiek kasdieniame gyvenime. „Puikiai suprantu, kad bet kokia operacija yra didelis žingsnis žmogaus gyvenime. Juk laukia ne tik pati operacija, bet ir pooperacinis laikotarpis bei pakitęs, pageidaujamas atvaizdas veidrodyje. Su kiekvienu pacientu aptariame jo norus, operacijos eigą ir būsimus rezultatus. Siekiu, kad žmogus jaustųsi užtikrintas.” Pacientai dėkingi gydytojui už dėmesingumą, aiškią komunikaciją viso proceso metu ir įgyvendintus pokyčius.

Mokslai ir darbas

2000 m. baigė Kauno Medicinos Universitetą 2000 – 2001 m. pirminė rezidentūra Jonavos ligoninėje 2001 – 2003 m. bendrosios chirurgijos rezidentūra Kauno Medicinos Universitetinėse Klinikose Nuo 2004 m. plastinės chirurgijos gydytojas-rezidentas Kauno Medicinos Universitetinėse Klinikose 2006 m. baigė plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos rezidentūrą Nuo 2024 m. „NEWMAN Aesthetic Clinic” plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Mokslinių darbų autorius/bendraautoris Studentų Mokslinėje Draugijoje Nuo 2000 m. kartu su doc. T. Norkumi rašo medicinos straipsnius į mokslinius ir visuomeninius leidinius, skaito pranešimus konferencijose 2009 m. I – ojo Lietuvos istorijoje plataus vadovėlio apie plastinę ir atkuriamąją chirurgiją bendraautoris Nuo 2006 m. Lietuvos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos draugijos asocijuotas narys Nuo 2012 m.

Stažuotės

  • Hamburg (Vokietija) 1997 m.
  • Kuopio (Suomija) 2000 m.
  • Nashville, Tenesio valstija (JAV) 2004 m.
  • Leiden (Olandija) 2007 m.
  • Madrid (Ispanija) 2008 m.
  • Nashville, Tenesio valstija (JAV) 2010 m.
  • Stockholm (Švedija) 2011 m.
  • Nashville, Tenesio vastija (JAV) 2012 m.
  • Paris (Prancūzija) 2021 m.

Patirtis

Dalyvavo konferencijose Lietuvoje, Suomijoje, Prancūzijoje, JAV, Olandijoje, Ispanijoje, Latvijoje, Italijoje, Turkijoje.

Klauskite