Pacientų koordinatoriai


Klinikos administratorė Rūta Liekytė

Rūta konsultuoja pacientus registracijos ir paslaugų teikimo klausimais, atlieka medicinos registratorės ir gydytojų asistentės darbo funkcijas, kuria patrauklų ir šiltą klinikos įvaizdį ir trumpai tariant yra mūsų klinikos “koordinavimo centras”!


Koordinatorė Indrė Astrauskaitė

Indrė konsultuoja ir planuoja klinikos pacientams  plastinės chirurgijos operacijas, komunikuoja ir rūpinasi pacientais prieš ir po jų. Ji puikiai bendrauja anglų kalba, yra itin atidi ir rūpestinga klinikos pacientams. Norint trumpai apibūdinti Indrės darbą NEWMAN klinikoje, tai citata iš mūsų paciento atsiliepimo:  “Indre helped us in our journey in Newman clinic this week and she is very helpful and amazing!”.


Koordinatorė Agnė Vaičiulytė

Agnė konsultuoja klinikos pacientus skrandžio mažinimo, kitų pilvo operacijų klausimais, bei planuoja Prof. Antano Mickevičiaus atliekamas operacijas. Agnė puikiai bendrauja anglų kalba, todėl esame ramūs, kai priimame anglų kalba kalbančius pacientus ir svečius iš kitų pasaulio šalių. Citata apie Agnę iš NEWMAN klinikos paciento: „Ačiū Agne, už šiltą bendravimą ir paslaugumą. Miela, kai tokie žmonės dirba šioje klinikoje”.


Koordinatorė Lidia Deidamia Greco Zaiceva

Lidia konsultuoja pacientus ispanų kalba dėl klinikoje atliekamų chirurginių operacijų ir rūpinasi jais prieš ir po šių procedūrų. Lidia mūsų pasididžiavimas ir pagalba, kai atvykęs iš užsienio pacientas nekalba angliškai. Lidios dėka visi jaučiamės komfortiškai, ji visuomet yra šalia ir padeda su pacientu komunikuoti ispanų kalba. Kviečiame susipažinti su Lidia’s family transformation story at the NEWMAN Clinic

Klauskite