Pacientų koordinatoriai


Administratorė Aistė Sinkevičė

Aistė konsultuoja pacientus registracijos ir paslaugų teikimo klausimais, atlieka medicinos registratorės ir gydytojų asistentės darbo funkcijas, kuria patrauklų ir šiltą klinikos įvaizdį ir trumpai tariant yra mūsų klinikos “koordinavimo centras”! Aistė puikiai bendrauja anglų kalba, kadangi baigė „Anglia Ruskin University” Didžiojoje Britanijoje, Londone, įgijo aukštajį universitetinį išsilavinimą ir Farringdon International business management specialybę.


Koordinatorė Paulė Žiaukaitė

Paulė konsultuoja ir planuoja klinikos pacientams visas chirurgines operacijas, komunikuoja ir rūpinasi pacientais prieš ir po jų. Ji puikiai bendrauja anglų ir italų kalbomis, nes įgijo aukštajį išsilavinimą anglų kalba ir turi net 4-erių metų darbo patirtį Italijoje, Romoje. Norint trumpai apibūdinti Paulės darbą NEWMAN klinikoje, tai citata iš mūsų paciento atsiliepimo „Trustpilot” platformoje: ”Special thanks to Paule who took me under her wing and guided me every step of the way. You’re amazing!”


Koordinatorė Lidia Deidamia Greco Zaiceva

Lidia konsultuoja pacientus ispanų kalba dėl klinikoje atliekamų chirurginių operacijų ir rūpinasi jais prieš ir po šių procedūrų. Lidia mūsų pasididžiavimas ir pagalba, kai atvykęs iš užsienio pacientas nekalba angliškai, bet tik Lidios dėka visi jaučiamės komfortiškai, nes ji visuomet yra šalia ir padeda mums visiems komunikuoti ispaniškai. Kviečiame susipažinti su Lidia’s family transformation story at the NEWMAN Clinic

Klauskite