Nuo šiol NEWMAN Clinic galėsime suteikti vieną iš mažiau intervencinių svorio mažinimo būdų tai – intragastrinis skrandžio balionas. Šią procedūrą NEWMAN Clinic atlieka nutukimo chirurgas, prof. Antanas Mickevičius. Tai saugus ir efektyvus gydymas, pacientams turintiems viršsvorį, arba nutukimą.

Šią procedūrą rekomenduojame pacientams, turintiems kūno masės indeksą nuo 27 iki 33. Mes naudojame naujausios kartos JAV sukurtą „Allurion” intragastrinį skrandžio balioną, kuris yra implantuojamas į skrandį 4 mėnesiams. Tai mokslininkų sukurtas revoliucinis balionas, kuris kartu su 6 mėnesių gyvenimo būdo keitimo programa sukuria jūsų skrandyje sotumo jausmą ir padeda efektyviai lieknėti. Ši programa veikia net 40 pasaulio šalių, todėl džiaugiamės, kad šią programą jau galime pasiūlyti ir NEWMAN Clinic!

Intragastrinio skrandžio baliono programos privalumai:
▫️Nechirurginis ir minimaliai invazinis svorio mažinimo būdas.
▫️Trumpas baliono implantavimo laikas (apie 20 min.).
▫️Palengvinta implantacija: pacientas tiesiog praryja kapsulę, kurioje yra skrandžio balionas su pritvirtintu plonu kateteriu, per kurį balionas pripildomas skysčiu. Realus šios mažos kapsulės dydis atvaizduotas nuotraukoje????
▫️Pacientas išleidžiamas namo praėjus kelioms valandoms po implantacijos ir tampa darbingas jau po kelių dienų.
▫️Specialistų ir išmaniųjų technologijų pagalba, jūs keisite gyvenimo būdą, nes 6 mėnesių programos metu jus prižiūrės: nutukimo chirurgas, gydytojas dietologas, esant poreikiui ir psichologas, kuris padės jums spręsti emocinį valgymą sukeliančias problemas. Taip pat jums padovanosime išmaniąsias kūno analizės svarstykles, išmanųjį laikrodį “Fitbit” – jūsų aktyvumui ir miegui stebėti ir telefono programėlę, kuri suves rezultatus ir stebės jūsų pažangą. Šių išmaniųjų technologijų pagalba mes lengvai komunikuosime, nes belaidės išmaniosios svarstyklės siųs duomenis jus prižiūrinčiui specialistui, kuris galės sekti rezultatus realiu laiku ir dalintis savo rekomendacijomis.
▫️Maždaug po 4 mėnesių balionas savaime išsileis ir natūraliai pasišalins per virškinamąjį traktą be jokios papildomos procedūros.
▫️Rezultatai: -14% vidutinis kūno masės sumažėjimas su „Allurion” 6 mėnesių programa.

Šios programos ir skrandžio baliono pilno paketo kaina 3300€.

Klauskite